Auktionsarchiv: Los-Nr. 301

Lot van 12 zeer diverse publicaties, w.o.: (1) De tafel-ceremoniemeester

Auction 16.05.2017
16.05.2017
Schätzpreis
250 €
ca. 276 $
Zuschlagspreis:
250 €
ca. 276 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 301

Auction 16.05.2017
16.05.2017
Schätzpreis
250 €
ca. 276 $
Zuschlagspreis:
250 €
ca. 276 $

of Volledige verzameling van toasten of tafel-conditiën in proza., bij alle voorkomende gelegenheden. Een onmisbare handleiding voor genoodigden tot feestpartijen en maaltijden, door J. de Breet. Tweede druk. Tiel, H.C.A. Campagne, z.d. (ca. 1860), (6),X,144 p., oorspronkelijk gelithografeerd omslag. Laatste blad (met bedrukte p. 145) ontbreekt, het zeer fragiele omslag heeft wat beschadigingen en is smoezelig. Zeer leuk en zeer zeldzaam boekje met 307 (van 309) raadgevingen in 34 verschillende rubrieken. De eerste druk verscheen in 1857; (2) De kunst kaart te leggen. Vrij gevolgd naar het Fransch van Johannes Trismégiste. Tweede druk. Dordrecht, J. van der Hoeven, 1863, 29,(1) p., oorspronkelijk bedrukt omslag (met datum 1851), klein 8vo (boekje ligt uit elkaar, met rafels, vouwen en kl. beschadigingen). Extreem zeldzaam, geen exemplaren in PiCarta; (3) Marques et signatures des anciens notaires, Par Victor Gaillard. Gent, De Busscher Frères, 1855, (2),7 p., met 33 facsimiles van handtekeningen op 2 dubbelpagina gelithografeerde platen, contemporain verguld karton (extreem zeldzame overdruk); (4) Catalogus der boekwerken, afkomstig uit de oude Latijnsche school te Edam, en berustende in de Groote Kerk der Hervormde Gemeente aldaar. Edam, wed. P. de Boer, (1867), 8 p., oorspronkelijk omslag (niet in PiCarta; vnl. 16de-eeuwse boeken). En met nog 8 andere (totaal 12).

Auktionsarchiv: Los-Nr. 301
16.05.2017
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

Auktionsarchiv: Los-Nr. 301
16.05.2017
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138