Erasmusbrug Rotterdam. Gesigneerd en gedateerd '96 r.o. Oplage 4/70. Hierbij de monografie 'Leslie Gabriëlse: een portret!' door Peter Bult... lees volledige titel Erasmusbrug Rotterdam. Gesigneerd en gedateerd '96 r.o. Oplage 4/70. Hierbij de monografie 'Leslie Gabriëlse: een portret!' door Peter Bulthuis. Sluiten Afmeting: Zeefdruk 52,5 x 76,5 cm.