Leírás:Úrvölgyi pohár Vörösréz, poncolt felülettel, tüziaranyozás nyomaival. Kétoldalt ovális mezőben vésett német nyelvű feliratok. Restaurált. XVIII. sz. második fele. M.: 5,5 cm Átm.: 7 cm