Objektsbeskrivning LEIF-ERIK NYGÅRDS född 1939 Marilyn Monroe Bel Air Hotel, June 27th 1962 Signerad och numrerad på baksidan Leif-Erik Nygårds 61/100. Cibachrome, 50 x 75 cm