LEIF-ERIK NYGÅRDS född 1939 Marilyn Monroe Bel Air Hotel, Los Angeles 27 juni 1962 Signerad och numrerad på baksidan Leif-Erik Nygårds 21/100. Cibachrome, 28,5 x 38 cm.