LEIF-ERIK NYGÅRDS född 1939 Marilyn Monroe Bel Air Hotel, June 27th 1962 Signerad och numrerad på baksidan Leif-Erik Nygårds 12/24. Pigment print, bildyta 60x90 cm Medföljande cerifikat med hologramstämpelnummer 85364