Auktionspreisarchiv

Auktion: Auction 14.06.2019
wurde versteigert am: 14. Juni 2019
Aktuelle Auktionen Auktionspreisarchiv

LE ROY, Grégoire etsen. Verschillende

Archiv
Schätzpreis: 200 € - 300 €
ca. 225 $ - 338 $
Zuschlagspreis:  n. a.
Los-Nr. 155, Aufrufe: 4

LE ROY, Grégoire etsen. Verschillende formaten: x 24,7 - x 32,8 cm, 4 in potlood gesigneerd, enkele genummerd (meerdere gebruikssporen, foxing, verkleuring, lichte schade, "Boer" en bep. ex. "Begrafenis" zwaar beschadigd). Niet ingelijst of onder passe-partout. Lot van verschillende etsen (ex. in totaal). Verschillende onderwerpen, waaronder "Aanbidding der koningen" (1 ex.), "Boer" (2 ex.), "Begrafenis" (7 ex.), "Caravan" (4 ex.) en verschillende gezichten van steden en dorpen (o.a. Brugge en Lissewege), havens en het platteland (ex.).

Informationen zur Auktion
Auktionshaus: ARENBERG AUCTIONS
Titel: Auction 14.06.2019
Auktionsdatum: 14.06.2019
Adresse: ARENBERG AUCTIONS
Wolstraat 19/2
1000 Brüssel
Belgien
[email protected] · +32 (0)2 544 1055 · +32 (0)2 544 1057