Auktionsarchiv: Los-Nr. 107

Le guide ou nouvelle description d'Amsterdam

Schätzpreis
400 € - 800 €
ca. 448 $ - 897 $
Zuschlagspreis:
600 €
ca. 672 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 107

Schätzpreis
400 € - 800 €
ca. 448 $ - 897 $
Zuschlagspreis:
600 €
ca. 672 $

enseignant aux voyageurs, et aux negoçians (...). Nouvelle Edition augmentée considerablement. Amsterdam, P. de la Feuille, 1720, (8),216[=198] p., met 20 uitslaande, gegraveerde gezichten en 4 uitslaande, gegraveerde platen met vlaggen bedrukt aan beide zijden, contemporain kalfsleer met vergulde, geribde rug, klein 8vo. Inhoud hier en daar wat gebruind zoals gebruikelijk. Uiteinden van rugstrip beschadigd, leer over bovenscharnier gespleten en wat kleinere defectjes aan de platten. Goed exemplaar. Als gebruikelijk gebonden met: Tarif general des Provinces Unies pour les droits d'entre'e [sic] & de sortie. Ibid., idem, 1718, 123,(2) p. De derde en volgens sommigen beste editie van deze leuke stadsgids, eerder verschenen in 1701 en 1709.

Auktionsarchiv: Los-Nr. 107
09.06.2015
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

Auktionsarchiv: Los-Nr. 107
09.06.2015
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138