Following Basho's Roads. Sant 'Oreste, de kunstenares, 1990, gedrukt in 40 gesigneerde en genummerde exemplaren (dit is nummer 25) op Japans papier, letterdruk titelpagina en 4 tekstp. met haiku's door Basho en anderen, 4 kleurenetsen, gebonden als blokboek tussen omslag, oblong smal folio, samen met prospectus in de oorspronkelijke linnen omslagdoos met sluitknopen (16 x 40 cm.). (2) Boef dynamics. Breda, 1993, met 13 tekeningen, gouaches, litho's, multiples, zeefdrukken etc. door Martin de Bruijn (gouache), Eelco Deuling, Marjolijn van Dijk, Gordon Eccles, Anna Goos, Elleke van Gorsel, Martin Heijne, Hermien van Erpt, Ronald Maas, Janus Metsaars Helen Vergouwen, Vonny Verwij en Franka Wolke, oorspronkelijk spiraalgebonden karton met titel in reliëf in fluweel op het voorplat, klein 4to. (3) Cees Andriessen. Voorbij vergeelde stemmen. Jenseits verklungener Stimmen. Coesfeld-Lette, Letter Presse Vera Bachmann-Ernsting, 1990, gedrukt in 150 gesigneerde en genummerde exemplaren op handgemaakt papier (dit is nummer 72, één van 140 exemplaren), 5 letterdruk pagina's en 14 kleurenlino's, oorspronkelijk omslag, klein 4to; (4) Bernadette Beunk Tien fluisteringen voor het slapen gaan. Zonder plaats, Uitgeverij PlaatsMaken, 1992, uitgegeven in 75 gemonogrammeerde en genummerde exemplaren (dit is nummer 68), 10 kleurenzeefdrukken op stof, draadgebonden in oorspronkelijk omslag, oblong folio (nog in de papieren uitgeversverpakking, gemonogrammeerd en genummerd). En met nog 6 andere door/ over o.a. Douwe Jan Bakker en Tinkebell en incl. 3 naslagwerken over kunstenaarsboeken. (totaal 10)