Krzysztof Pietka (b. 1990) Bez tytułu, 2012 r. olej/płótno, 60 x 80 cm na odwrociu opisany: 'KRZYSZTOF | PIĘTKA' Absolwent Liceum Plastycznego w Bielsku – Białej. Obecnie student III roku malarstwa na katowickiej ASP w pracowni prof. Andrzeja Tobisa.