Krzysztof Pietka (b. 1990) Bez tytułu, 2013 r. olej/płótno, 130 x 100 cm na odwrociu opisany na blejtramie: KRZYSZTOF| PIĘTKA' Absolwent Liceum Plastycznego w Bielsku – Białej. Obecnie student III roku malarstwa na katowickiej ASP w pracowni prof. Andrzeja Tobisa.