Krzysztof Pietka (b. 1990) Mikołaj, 2013 r. olej/płótno, 80 x 70 cm na odwrociu opisany: 'KRZYSZTOF PIĘTKA' Absolwent Liceum Plastycznego w Bielsku – Białej. Obecnie student III roku malarstwa na katowickiej ASP w pracowni prof. Andrzeja Tobisa.