I. Werken op papier. II. Beelden en multiples. III. Grafiek. Venlo, Van Speijk Art Productions, 2000-2005, 3 rijk geïllustreerde delen gedrukt in 1500/ 1250 exemplaren, 70-80 p., oorspronkelijk uniform omslag, 4to. De eerste gesigneerd in potlood, de tweede en derde met gesigneerde tekening in potlood/ pen. Mooi setje standaard referentiewerken; (4) De kan. Klaas Gubbels K. Schippers. Brummen, Stichting Signature, 1995, (19) p., 6 illustraties, oorspronkelijk draadgebonden omslag met stofomslag, folio. Met gesigneerde opdracht "Voor Michael" en met gemonogrammeerde tekening in potlood op de titelpagina. En met nog 2 andere over dezelfde, 1x gesigneerd en 1x gesigneerd en met gemonogrammeerde tekening op de titelpagina. (totaal 6)