Kiejstut Bereźnicki (ur. 1935 r., Poznań) "Martwa natura z chlebami II", 1978 r. olej/płótno, 67,5 x 81,5 cm sygnowany, datowany i opisany p.d.: 'Martwa natura z chlebami IIKBereźnicki 1978' sygnowany i opisany na blejtramie: 'Martwa natura z chlebami II | KBereźnicki' Estimate: 19 000 - 26 000 PLN PLN EUR GBP USD 4 351 - 5 954 EUR Additional Charge Details - Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i wynosi 18%. - Do kwoty wylicytowanej doliczona zostanie opłata z tytułu "droit de suite". Dla ceny wylicytowanej o równowartości do 50 000 EUR stawka opłaty wynosi 5%. Opłata ustalana jest przy zastosowaniu średniego kursu euro ogłoszonego przez NBP w dniu poprzedzającym dzień aukcji. Bidding form Register for an auction Ask about lot ID: 72440 Download bidding form Print item sheet Lot number Set for gourmet 17 September 2019, 19