Katarzyna Plewa (b. 1984) Kamienica olej/płótno, 75 x 50 cm sygnowany i opisany na odwrociu Ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Zakopanem im. A. Kenara. W latach 2004-2009 studiowała na ASP im. Jana Matejki w Krakowie na Wydziale Malarstwa. W latach 2005-2006 studiowała w pracowni prof. ASP Janusza Matuszewskiego. W latach 2006-2010 kontynuowała studia w pracowni prof. Stanisława Rodzińskiego . Brał udział m. in. w wystawie malarstwa „Najlepsze dyplomy 2010 Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie”, Pałac Sztuki.