Kamila Model (b. 1988) Bez tytułu, 2009 r. olej/płótno, 40 x 40 cm na odwrociu opisany: '2009 KAMILA MODEL' Studentka ASP w Gdańsku na Wydziale Malarstwa. Brała udział w wystawie zbiorowej w ramach kandydatury miasta Gdańsk na Europejską Stolicę Kultury 2016, Burgos (Hiszpania) - 2011 oraz w indywidualnej wystawie w Lofcie, Gdańsk - 2011.