Kalwaria, 1909 r.
olej, tektura, 24,5 × 36 cm w świetle passe-partout sygn. monogramem wiązanym l. d.: WW na odwrocie: l. g.: Kalwaria 1909 (ołówkiem) owalny stempel: ZE ZBIORÓW DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA/ DOM ARTYSTY z faksymile monogramu wiązanego WW oraz numer 000515 (z dopisaną 2). Wystawiany: Piękno do mnie przyszło…. Wojciech Weiss – Malarstwo białego okresu 1905–1912, Warszawa – Muzeum Pałac w Wilanowie, 2007
Kalwaria, 1909 r.