Kaart van Nederland 18e eeuw Prijsindicatie: € 50 - € 80 Startprijs: € 30,00 Schriftelijke biedingen zijn nog niet mogelijk voor deze veiling. Carte des sept provinces-unies des Pays bas 1781. Ingelijst. Conditie Algemeen goede conditie, kleine vochtsporen in de marges. Afmetingen 36x24 cm Curiosa