Objektsbeskrivning JULIUS PAULSEN Danmark, 1860-1940 Konstnärens döttrar - Merete och Inger Signerad och daterad Jul. Paulsen 1929. Olja på duk, 130 x 120 cm UTSTÄLLD Charlottenborg 1929, katalognr 381.