(Judaïca) Een zilveren kiddush beker

Archiv
Schätzpreis: 0 €
Zuschlagspreis:  70 €
ca. 83 $
Los-Nr. 1804, Aufrufe: 29

(Judaïca) Een zilveren kiddush beker -Sterling zilver. Gekeurd Londen, 1924 en meesterteken Sigmund Zyto. Nederlands importkeur. Hoogte 13 cm.

Informationen zur Auktion
Auktionshaus: ACA Auctions
Titel: Veiling 11 Sessie 3 Verzamelingen, Dinky toys, Scheer collectie, Judaica, Archeologie, ansichtkaarten etc
Auktionsdatum: 21.09.2017
Adresse: ACA Auctions
Vechtstraat 45
9721 AB Groningen
Niederlande
+31 (0)6 36164867