Auktionspreisarchiv

Auktion: Auction 11.09.2017
wurde versteigert am: 11. September 2017
Aktuelle Auktionen Auktionspreisarchiv

(Judaïca) Een zilveren broche

Archiv
Schätzpreis: 0 €
Zuschlagspreis:  30 €
ca. 35 $
Los-Nr. 1806, Aufrufe: 16

(Judaïca) Een zilveren broche -Sterling zilveren broche bezet met een blauwe steen. Circa 1950. Gemerkt in Hebreeuws schrift en 925. Lengte 5,2 cm -

Informationen zur Auktion
Auktionshaus: ACA Auctions
Titel: Auction 11.09.2017
Auktionsdatum: 11.09.2017
Adresse: ACA Auctions
Vechtstraat 45
9721 AB Groningen
Niederlande
+31 (0)6 36164867