(Judaïca) Een zilveren broche

Archiv
Schätzpreis: 0 €
Zuschlagspreis:  30 €
ca. 35 $
Los-Nr. 1806, Aufrufe: 19

(Judaïca) Een zilveren broche -Sterling zilveren broche bezet met een blauwe steen. Circa 1950. Gemerkt in Hebreeuws schrift en 925. Lengte 5,2 cm

Informationen zur Auktion
Auktionshaus: ACA Auctions
Titel: Veiling 11 Sessie 3 Verzamelingen, Dinky toys, Scheer collectie, Judaica, Archeologie, ansichtkaarten etc
Auktionsdatum: 21.09.2017
Adresse: ACA Auctions
Vechtstraat 45
9721 AB Groningen
Niederlande
+31 (0)6 36164867