Interieur met gebloemd papier en stoelje, 1979. Huile sur carton, + Objet. Boite en plexiglass. Signé et daté au dos. Olieverf op karton + voorwerp. Doos is plexiglas. Gesigneerd en gedateerd op de achterkant. 62 x 52 cm