JOSEF FRANK bokhyllor, 4 sektioner, Svenskt Tenn, modellnummer 2112, valnöt, nederdel med skåp, överdel med hyllor, höjd 176, vardera 100 x 45 cm; slitage, mindre skador PROVENIENS: Utrikesdepartementet