Johannes Carolus Bernardus (Jan) Sluijters, Den Bosch 1881-1957 Amsterdam, Stilleven met blauwe schotel en fruit, olieverf op doek, gedateerd 1915, 42 x 42 cm. Provenance: particuliere collectie