Auktionsarchiv: Los-Nr. 807

Johan van Hell (1889-1952)

Auction 16.10.2003
16.10.2003
Schätzpreis
6.000 € - 8.000 €
ca. 7.015 $ - 9.353 $
Zuschlagspreis:
8.365 €
ca. 9.780 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 807

Johan van Hell (1889-1952)

Auction 16.10.2003
16.10.2003
Schätzpreis
6.000 € - 8.000 €
ca. 7.015 $ - 9.353 $
Zuschlagspreis:
8.365 €
ca. 9.780 $

Johan van Hell (1889-1952) Transvaalplein gesigneerd en gedateerd 'Johan van Hell '16' (rechts onder) olieverf op doek 50 x 58 cm.

Auktionsarchiv: Los-Nr. 807
16.10.2003
Christie's
Amsterdam

Auktionsarchiv: Los-Nr. 807
16.10.2003
Christie's
Amsterdam