JH ENGSTRÖM född 1969 Brooklyn, 1999 Signerad, daterad och numrerad på baksidan Jh Engström Brooklyn 1999, 5/20. C-print, 48,5 x 59 cm. PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare