JESSICA CRAIG-MARTIN född 1963 David Koch´s Labor Day Party Signerad, daterad och numrerad J. Craig-Martin South Hampton. Färgfotografi typ C, 49 x 68 cm. Signed , dated and numbered verso. Colour print, type C. PROVENIENS Artemis, Greenberg Van Doren Gallery, New York Christian Larsen Contemporary Art, Stockholm