Beschrijving:
Jenny MONTIGNY (1875-1937), etching Emile Claus, monogrammed and dated 1923
Jenny MONTIGNY (1875-1937), ets Emile Claus, monogram en gedateerd 1923
Afmetingen:
20 x 14.5 cm
Beschrijving:
Afmetingen:
20 x 14.5 cm