Jarodzki Paweł (ur. 1958 r., Wrocław) Bez tytułu ("TYLKO SZTUKA CIĘ NIE OSZUKA"), 2013 r. akryl/płótno, 30 x 40 cm sygnowany p.d.: 'PawJarodzki '13' W 1984 roku ukończył wrocławską PWSSP ( obecnie ASP), gdzie też obecnie pracuje jako profesor i prowadzi Pracownie Multimediów. Jest też kuratorem BWA Wrocław. Jeszcze w trakcie studiów współzałożył grupę Luxus, która wydaje Magazyn Luxus i organizuje wystawy. Jarodzki jest malarzem, rysownikiem, autorem tekstów krytycznych i kuratorem. Wystawia też indywidualnie i bierze udział w wystawach zbiorowych. estymacja: 4 000 - 8 000 zł