Jarek Jeschke (b. 1977) Bez tytułu, 2008 r. olej/płótno, 20 x 30 cm na odwrociu opisany: ‘jarekjeschke | 2008’ W latach 1999-2004 studiował malarstwo w Instytucie Sztuk Pięknych Uniwersytetu Zielonogórskiego. Praca dyplomowa zrealizowana w pracowni prof. Stanisława Korytki w 2004 r.