JAN SVENUNGSSON född 1961 Utan titel Signerad och daterad på baksidan Svenungsson 1989. Objekt, gelatinsilverfotografi monterat i asymmetrisk ram, 156,5 x 53,5 cm. PROVENIENS Stockholms Auktionsverk, Moderna, våren 2006, katalognr 1102