Auktionsarchiv: Los-Nr. 35

Jan Karel Janovský - připsáno (1869-1931)

Auction 12.06.2019
12.06.2019
Aufrufpreis
20.000 CZK
ca. 885 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 35

Auction 12.06.2019
12.06.2019
Aufrufpreis
20.000 CZK
ca. 885 $
Zuschlagspreis:

Ruská trojka
olej, plátno, karton, 27 x 36 cm, rám

Auktionsarchiv: Los-Nr. 35
12.06.2019
Aukční síň Vltavín
Masarykovo nábřeží 36
11000 Prag 1
Tschechische Republik
aukce@galerie-vltavin.cz
+420 224930340

Ruská trojka

Auktionsarchiv: Los-Nr. 35
12.06.2019
Aukční síň Vltavín
Masarykovo nábřeží 36
11000 Prag 1
Tschechische Republik
aukce@galerie-vltavin.cz
+420 224930340