JAN HÅFSTRÖM född 1937 Utan titel (grön dörrspegel) Signerad och daterad på baksidan Jan Håfström 1982. Blandteknik på pannå, 77 x 61 cm. UTSTÄLLD Jan Håfström Moderna Museet, Stockholm 1994-95, katalognr 144