JAN HÅFSTRÖM född 1937 Utan titel Signerad och daterad på baksidan Jan Håfström 1987-88. Assemblage och olja på plywood, 100 x 199,5 x 5,5 cm. PROVENIENS Stockholms Auktionsverk, Moderna, våren 2007, katalognr 1360