JAN HÅFSTRÖM född 1937 Utan titel - diptyk Signerade och daterade på etiketter på baksidorna J.H. 1991. Blandteknik / collage på papper, 20 x 17 cm vardera. PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund