Bon à Tiré,2003. C-Print. Signé, datée, titrée à l'encre noire. Edition de 60 exemplaires. C-Print. Gesigneerd, gedateerd, getiteld in zwarte inkt. Oplage van 60 exemplaren. 55 x 70 cm