Het is teater zoals te verwachten en te voorzien was,1982 Stylo bille sur papier. Titré et daté en haut à gauche. Balpen op papier. Linksboven getiteld en gedateerd. 21 x 29.5 cm Provenance/Herkomst: Collection privée, Anvers