Fly, 1981. Lithographie en couleurs sur vélin d'Arches. Signée, titrée, datée et annotée 5/8. Printer's proof. Kleurenlitho op Arches vellum. Ondertekend, getiteld, gedateerd en geannoteerd 5/8. Drukproef. 86,5 x 84,5 cm