Auktionsarchiv: Los-Nr. 2138

Jacob Cats, alle werken

Auktion 09.01.2015
09.01.2015 - 10.01.2015
Limitpreis
0 €
Zuschlagspreis:
275 €
ca. 319 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 2138

Jacob Cats, alle werken

Auktion 09.01.2015
09.01.2015 - 10.01.2015
Limitpreis
0 €
Zuschlagspreis:
275 €
ca. 319 $

Jacob Cats "Alle de wercken", Amsterdam, Schipper, 1655. Alle 19 in de titelpagina genoemde titels zijn aanwezig. Ogenschijnlijk compleet. Titelvignet, titelblad en schutbladen gerestaureerd. Verlucht met vele 17e eeuwse emblemata gravures in uitstekende staat van bewaring en in mooie afdrukken. Daarnaast zijn een aantal 19e eeuwse litho's uit een later werk van Cats bijgebonden. Het geheel uitgegevenin groot folioformaat (hoogte 37,5cm.) in een contemporaine perkamenten band met twee originele messing klampen met graveerwerk. Band gerestaureerd en belijmd met leren titelvignet uit de 18e eeuw. Al met al exemplaar in goede staat doch met enkele restauraties 37,5x24,5x10,5cm.

Auktionsarchiv: Los-Nr. 2138
09.01.2015 - 10.01.2015
Twents Vellinghuis
Weerseloseweg 355
7522 PS Enschede
Niederlande
info@twentsvellinghuis.nl
+31 (0)53 4351488

Auktionsarchiv: Los-Nr. 2138
09.01.2015 - 10.01.2015
Twents Vellinghuis
Weerseloseweg 355
7522 PS Enschede
Niederlande
info@twentsvellinghuis.nl
+31 (0)53 4351488