Auktionspreisarchiv

Auktion: Auktion 10.04.2015
wurde versteigert am: 10. April 2015
Aktuelle Auktionen Auktionspreisarchiv

Snijwerk kast

Archiv
Limitpreis: 0 €
Zuschlagspreis:  1.100 €
ca. 1.185 $
Los-Nr. 4007, Aufrufe: 2

Italiaanse Renaissance kast (3-delig) met rijk snijwerk o.a: apen, herten, cherubijnen, leeuwenkoppen, ranken etc. Deels opgebouwd uit panelen (17e eeuw), gemaakt in de 19e eeuw. Minimale beschadigingen 180x97x56cm. Cond.: G

Informationen zur Auktion
Auktionshaus: Twents Vellinghuis
Titel: Auktion 10.04.2015
Auktionsdatum: 10.04.2015 - 11.04.2015
Adresse: Twents Vellinghuis
Weerseloseweg 355
7522 PS Enschede
Niederlande
[email protected] · +31 (0)53 4351488