INGE SCHIÖLER 1908-1971 Mörholmen Signerad och daterad Inge Schiöler 1964. Olja på duk, 50 x 55 cm. Gunnar Hjorthén nr 368 PROVENIENS Moderna, Bukowski Auktioner hösten 1985