Auktionsarchiv: Los-Nr. 215

Hubert Vos (1855-1935)

Schätzpreis
5.000 € - 10.000 €
ca. 5.915 $ - 11.830 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 215

Hubert Vos (1855-1935)

Schätzpreis
5.000 € - 10.000 €
ca. 5.915 $ - 11.830 $
Zuschlagspreis:

Stilleven met Chinese objecten. Gesigneerd en gedateerd '23 r.o. Herkomst: Hirsch & Adler Galleries, New York, inv.nr. APG 13868D.03 (etiket... lees volledige titel Stilleven met Chinese objecten. Gesigneerd en gedateerd '23 r.o. Herkomst: Hirsch & Adler Galleries, New York, inv.nr. APG 13868D.03 (etiket verso); Christie's Amsterdam, 19 januari 1999, lot 227. Hubert Vos was een Nederlands-Amerikaanse schilder, die voornamelijk bekend is geworden met zijn (staatsie)portretten. Eind 19e eeuw hielp hij in Engeland mee met de oprichting van de Society of British Portrait Painters, waarna hij zich in 1892 in de VS vestigde. Hierna maakte hij wereldreizen naar onder meer Hawaii, Korea, Nederlands-Indië en China, waar hij in 1906 als hofschilder de laatste keizerin-weduwe van China, Cixi, portretteerde. Sluiten Afmeting: Doek 100,5 x 78 cm.

Auktionsarchiv: Los-Nr. 215
10.11.2020
Vendu Rotterdam
Kipstraat 54
3011 RT Rotterdam
Niederlande
info@vendurotterdam.nl
+31 (10) 411 85 44

Auktionsarchiv: Los-Nr. 215
10.11.2020
Vendu Rotterdam
Kipstraat 54
3011 RT Rotterdam
Niederlande
info@vendurotterdam.nl
+31 (10) 411 85 44