Hollandse wortelnoten gefineerde Louis XV commode met gecontourneerde rand en Haags gebogen front waarin 3 laden, rustend op verhoogde klauwpoten, 18e eeuw, h. 75, br. 95, d. 58 € 400 openingsbod