Hollands wortelnoten gefineerd Louis XV topbureau met oplopende kap, versierd met gestoken cartouche, met 2 deuren versierd met rocailles, met schuingeplaatste schrijfklep, in de dubbelgebogen onderkast 3 laden, rustend op klauwpoten, 18e eeuw, h. 250, br. 135, d. 62