Bevattende de kaarten van de gemeenten Goudswaard, Piershil, Nieuw-Beijerland, Zuid-Beijerland, Goidschalxoord, Heineoord, Mijnsheerenland van Moerkerken, Westmaas, Klaaswaal, Numansdorp, Puttershoek, Maasdam, 's Gravendeel, Strijen en Strijense-sas. Overeenkomstig de kadastrale kaarten, vervaardigd door J.H. Kips. Den Haag, J. Kips, J.H. Zoon, 1835, 3 letterdruk bladen gevolgd door gelithografeerde overzichtskaart en 16 handgekleurde deelkaarten, oorspronkelijk bedrukt karton, groot folio. Zeer matig maar wel compleet exemplaar, de kaarten los en enkele gerafeld/ met scheuren/ scheurtjes (kaart van Nieuw-Beijerland in twee delen); overzichtskaart beschadigd in bovenmarge; band zeer sleets. De meeste kaarten in goede staat, desondanks verkocht met alle feilen.