GOUACHE, Sverige omkring 1800, signerad H: Casselle Idén upgifven af F: Wahrendorff (Herman C., militär och tecknare, verksam under 1700-talets andra hälft/1800-talets början), nattstycke med ruin och frimuraremblem, 46 x 62 cm