Auktionspreisarchiv

Auktion: Auction 13.10.2017
wurde versteigert am: 13. Oktober 2017
Aktuelle Auktionen Auktionspreisarchiv

Henk Dekker, 'Botters op strand'.

Archiv
Limitpreis: 0 €
Zuschlagspreis:  750 €
ca. 886 $
Los-Nr. 1011, Aufrufe: 2

Henk Dekker. 1897 - 1974. 'Botters op strand met figuren bij avond'. Prachtig werk! Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Informationen zur Auktion
Auktionshaus: Twents Vellinghuis
Titel: Auction 13.10.2017
Auktionsdatum: 13.10.2017 - 14.10.2017
Adresse: Twents Vellinghuis
Weerseloseweg 355
7522 PS Enschede
Niederlande
[email protected] · +31 (0)53 4351488