HELENE SCHJERFBECK Finland 1862-1946 Konvalescenten Signerad och numrerad med blyerts H. Schjerfbeck 45/70. Färglitografi, 36 x 55 cm. Signed and numbered. Colour lithograph. LITTERATUR Ahtela 829, Holger 89