Hans Peter Nagtegaal (geboren 1943) De Nymphae aan de Zoutkeetsgracht t/o 26-44 gesigneerd en gedateerd 'Hans Peter Nagtegaal 92' (links onder) aquarel en potlood op papier 69 x 98 cm.